Kontracepcija

kontra

miki

DA LI JE MOGUĆE DA SE OD JASMINA JAVE NUSPOJAVE KAO STO JE VEĆE KONZUMIRANJE HRANE I SAMIM TIME POVECANJE TJELESNE MASE. DA LI JE MOGUĆE DA KONZUMIRANJEM JASMINA DODJE DO ODREDJENIH POTESKOĆA NAKON PRESTANKA UZIMANJA PILULA , DO ZAČEĆA? HVALA NA RAZUMIJEVANJU!
OĆEKUJEM VAS CIJENJENI ODGOVOR!

doc. dr. sc. Branko Radaković

1. Veće konzumiranje hrane mislim da je više Vaš osobni problem, a ne posljedica uzimanja Yasmina.
2. Ako definitivno prestanete uzimati Yasmin naravno da može doći do trudnoće, no ukoliko mislite na pauzu od tjedan dana koja se redovito radi kod uzimanja oralne kontracepcije nemožete zanjeti ako nastavite nakon te pauze redovito uzimati Yasmin.