Kontracepcija

dokazivanje očinstva

dvojba

Poštovana, trudna sam, a nisam sigurna u to tko je otac moga djeteta. Naime, imala sam jedan nezasticeni odnos s ejakulacijom otprilike nekoliko dana prije ovulacije, i nekoliko odnosa bez ejakulacije u vrijeme ovulacije. Da li je moguce da je otac djeteta ona osoba s kojom sam imala odnos bez ejakulacije. Hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Sve je moguće. Ne možete riješiti svoju dvojbu dok se dijete ne rodi.