Kontracepcija

Drospifem i probojno krvarenje

Klicekv

Poštovani,

pijem kontracepcijske pilule Drospifem M, dogodilo mi se da sam nakon 4. tablete popila 8. i 7., nakon toga nastavila sam piti 5., 6. i tako nadalje, na 18. aktivnoj tableti javilo mi se probojno krvarenje koje traje već 3 dana, obzirom da sam imala odnos dan prije pogrešno popijene tablete je li moguće da sam trudna?
Zahvaljujem unaprijed na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana sve tablete su istog sastava. Ne postoji mogućnost trudnoće.