Kontracepcija

Ejakulacija

Walter986

Dobar dan. Ovako, posto nisam previse iskusan po tom pitanju. Sinoc sam imao odnos sa djevojkom, bez zatsite, prvi put sam na vrijeme izvadio, svrsio vani. Nakon toga me je ona oralno zadovoljavala, obrisao sam se, i onda smo jos jednom imali "odnos" bez zastite, a i ovaj outa sam na vrijemw izvadio. Ona treba da dobije u sijedu,23.6. Da li postoji mogicnost za trudnocu, iako joj kalendar kaze da su neplodni dani, a ja nisam svrsio u nju. Mislim zbog tog famoznog preejakulata??? Hvala puno unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom bi trebali biti neplodni dani. Sugeriram odnose sa zaštitom, jer opetovani odnosi mogu ponekad rezultirati trudnoćom.