Kontracepcija

lindynette

butterfly1738

Postovanje
pijem lindynette 20 vec 2.mjesec
Svaki dan ju pijem oko 20:00,tako sam i danas ali sam oko 23:40 cca dobila jake bolove u trbuhu uz proljev,zanima me da li se tableta apsorbirala,je li umanjena zastita mozda?
I nakon 2 tjedna koristenja prvih pilula smo krenuli sa nezasticenim odnosima,bez da svrsava u mene,je li to sve uredu,bez razloga za brigu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

U redu je.

Heckky

Poštovani, molim Vas za odgovor.
Djevojka je propustila 7 tabletu i shvatila je kad je morala popiti 8, te je odmah popila obadvije zajedno.
Snošaj bez zaštite sa ejakulacijom smo imali dva dana prije nego je zaboravila popiti tu 7 pilulu.
Pije Lindynette 20 oko godinu i pol.
Možete mi objasniti daljnji postupak pijenja tableta i kolike su šanse za trudnoću? Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nastavite dalje s uzimanjem do kraja blistera a potpom normalno sedam dana pauze.
Šansa za trudnoćom je mala.