Kontracepcija

Ejakulacija

Jelenkaaaaaaa24

Nova sam na forumu i ne snalazim se najbolje, tako da vas molim da mi odgovorite i ukoliko je bilo sličnih pitanja. Dečko je ejakulirao preko veša, ali je malo sperme završilo na mom vešu i malo se slilo medju butine. Nisam primetila da je deo oko vagine vlažan, ali sam po prirodi veoma plašljiva i znam da se neću smiriti do sledeće menstruacije. Brinem se jer sam nosila tanga gaćice, pa je onaj deo koji se nalazi u zadnjici bio mokar od sperme. Odmah sam ih skinula i istuširala se. Da li je ikako moguće da sam zatrudnela? Molim vas za što brži odgovor.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, šansa za trudnoćom je samo teoretska, gotovo ravna nuli.

Emir55

Djevojka je imala 9.10 menstruaciju. 1.11 sam svrsio po njenom stomaku i sperma je otisla na više strana ne znam da li je otislo po vagini. 16.11 je imala normalnu menstruaciju medjutim sad joj kasni 8 dana ali treba napomenuti da joj nije redovna menstruaciju i da trenutno ima upalu jajnika. Da li je moguce da je trudna ako je 16.11 imala normalno menstruaciju a sporna situacija bila 1.10. Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Prema svemu navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.