Kontracepcija

Ella one

lenamari

Pozdrav!
Menstruaciju sam imala 11.11., a rizičan odnos 22.11.  Popila sam tabletu Ellaone odmah sljedeće jutro, svijetlo smeđi isjecdak se pojavio 29 i 30.11.  Kasnije je od 17. - 23.12. bio učestali smeđi iscjedak s tu i tamo malo krvi. Zanima me znači li to da je tableta djelovala ili?
Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, tabletu ste uzeli na vrijeme i najvjerojatnije je djelovala. Ukoliko se u to želite uvjeriti uradite test na trudnoću.