Kontracepcija

Ellla One

Spnn

Poštovanje
Dana 30.08 sam imao odnos sa djevojkom gdje je zastita pukla to smo sve shvatili kada smo zavrsili malo smo se uspanicarili ali sam pročitao da postoji Ella One tableta..
Jutros u 9 sam otiso odma kupio i ona ju je popila oko pola 10
Cura je malokrvna pa menstruacija joj cesto kasni i ovaj put je kasnila..
Uglavnom sta da ocekujemo od tablete i da li ce biti potrebno kroz 10ak dana da se kupi test...
Hvala unaprijed

Spnn

Poštovanje
Djevojka mi je upravo javila da joj se pojavio iscjedak
Pa da li je to dobro ili posto je proslo 8/9 sati od tablete

Spnn

Poštovanje
Djevojka je dobila
Da li sad to sta mijenja djelovanje tablete ili je dobro ?

Ivo Balenović, dr. med.

To je nuspojava tablete.