Kontracepcija

Escapple pilule

lina001

Postovani,
Imala sam menstruaciju 7.12. Trajala je 4 dana,ciklus mi inace traje 23-24 dana, danas sam imala odnos ali smo se pazili nije svrsio,samo eto posto sam paranoicna i sto znam da mi je danas plodni dan popila sam escapple pilulu 1 h nakon odnosa. Do ovulacije imam jos 1 dan znaci ovulacija mi pocinje 16.12. Sad me samo kratko zanima dali je ikako moguce da dodje do trudnoce posto su plodni dani? A popila sam pilulu i nije svrsio al ako je u nekom slucaju pobjeglo mrvicu? Moje isprike ako se ne izrazavam bas kako treba al li nisam znala drugacije kako reci. Lijep pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom ne postoji mogućnost trudnoće. Čak i da je došlo do ejakulacije jer ste tabletu uzeli na vrijeme.