Kontracepcija

evra i debljina

perlica

koristila sam evra flastere godinu dana,udebljala sam 5 do 6 kg,jeli to debljanje povezano sa koristenjem evre?

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Svaki kontraceptiv za nuspojavu može imati pojačanje apetita, ali debljanje nije nuspojava, sami ste unosili hranu u organizam. Ja obično svojim pacijenticama, ukoliko im je apetit jako povećan i ne mogu ga kontrolirati, predložim promjenu kontraceptiva u ranoj fazi.