Kontracepcija

hepatits b

bobadragi

postovani dr. pre 2 god sam preboljhela hepatis b nakon 6 mj sam zatrudnila i bila sam negativna nisam ni akutni ni hronicni nosilac virusa na sto je drt rekla da je atipicno sad me zanima smijem li koristiti kontracepcijske pilule posto mi moj ginekolg kaze da ne cackam djavla a ja bih htjela dr misljenje. sad sam savrseno zdrava i ginekolog mi kaze da je sve ok .!?

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ukoliko su vam jetreni testovi dobri, ne vidim razloga zašto ne bi smjeli uzimati kontraceptive.