Kontracepcija

HITNO! 2 tablete zaboravila popiti

aaliyah

redovito pijem yasmin tablete već skoro godinu dana. U četvrtak i petak (danas je subota) ZABORAVILA sam popiti tabletu. nisam imala spolni odnos ovaj mjesec. što sad? pijem li danas 2, 3..? nemam pojma kako, a ginekolog ne radi vikendom. MOLIM VAS ODGOVORITE.

unaprijed hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Pa nije baš toliko hitno! Bacite ostatak kutije, u slijedeći četvrtak počnite novu i sve u redu. Naravno, vjerojatno ćete krvariti u ovoj pauzi, ali ako i ne, nikom ništa. Prva 2 tjedna nove kutije koristiti i kondom.