Kontracepcija

Ima li mogucnosti da zatrudni

Pomoc78787

Imali smo spolni odnos djevojka i ja imao sam kondom i ejakulirao sam u njega nije pukao provjerili smo niti ista ali kad sam izvadio penis vidio sam na njenoj vagini bijelu neku kap sad ne znamo da li je to od nje ili od mene ako moze sto prije pomoc molim vas

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ukoliko kondom nije pukao niti ispao, ne postoji mogućnost trudnoće.

NA12345

Postovani,
imala sam odnos sa momkom bez zastite i ejakulirao je u mene. u apoteci su nam umesto tablete za dan posle dali logest jer nije proslo vise od 12 sati od odnosa, ali ja sam prvu tabletu popila oko 24 sata od odnosa. Da napomenem da prvi put pijem kontraceptivne pilule. Da li postoji mogucnost da sam trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne znam zbog čega vam nisu dali uobičajeni postkoitalni kontraceptiv, ali u slučaju uzimanja klasičnih kontraceptiva u tu svrhu potrebno je uzeti po dvije pilule dvokratno u razmaku od 12 sati.