Kontracepcija

infekcija

bok.imamjedno pitanje.bila sam kod ginekologa ,i pregledom mi je ustanovljeno infekcijska upala,te mi je doktor dao medazol vaginelete,ja imam ove simptome ,iscjedak zuckasto bijele boje neugodnoga mirisa,peckanje pri mokrenju i kad ne mokrim ,svrbes i bolovi u donjem dijelu trbuha .od medazola mi nije nista proslo ,spolni odnos nemam jer nemam partnera.inace pijem diane radi policisticnik jajnika i radi dlakavoscu.unaprijed 2-3 dana imam bolove u lijevom jajniku,kao da me netko probada sa nozem,ali kratko traju,i tako svaka dva -tri dana se to ponavlja.sta bi to moglo biti.jako me je strah.molim vas da mi pomognete,hvala.zrinka

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Morat ćete još jednom kod ginekologa jer vam infekcija nije prošla, tu se ne može ništa dijagnosticirati online. Ne bojte se, vaginalne infekcije praćene vašim simptomima obično nisu opasne.