Kontracepcija

Izgubljene 4 zadnje pilule

Sanjalica82

Poštovani slucajno sam sa nekim starim novinama bacila blister u njemu su bile 4 pilule sta sada da radim, nemam rezervni, da li da normalno pravim pauzu ili?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, koje pilule uzimate? Ako su 4 tablete bile placebo, jednostavno nakon 4 dnevne pauze nastavite s novim pakiranjem. Ako se radilo o aktivnim tabletama, nadoknadite ih iz slijedeće kutije (uzmite ih u apoteci na dug, ako niste u mogućnosti otići do liječnika)