Kontracepcija

jajnici

marija

Poštovani!
Slala sam vam poruku prije par dana u vezi hitne kontracepcije i menstruacije.U medjuvremenu sam napravila test koji je bio negativan, no medjutim menstruacija mi još nije stigla, a primjetila sam i da mi se u mirnom ležećem položaju događa nešto kao stezanje desnog jajnika.Dok se to događa ja imam osjećaj kao da napinjem mišiće (no ne napinjem), a to se može i okom vidjeti na trbuhu. Područje kod desnog jajnika naraste i onda ponovno splasne Da li je to normalno?
Hvala

doc. dr. sc. Branko Radaković

Iz Vašeg teksta ne mogu zaključiti koliko Vam kasni menstruacija te da li su možda Vaši problemi u svezi s mogućom trudnoćom. Možda ste test na trudnoću radili prerano. Svakako se javite svom ginekologu jer je to najbrži način da riješite ginekološke probleme.