Kontracepcija

Jeanine?

ivyyy

Citajuci teme na forumu, primetila sam da se od oralne kontracepcije najcesce spominju Yasmin i Diane 35... Meni je ginekolog preporucio da izaberem izmedju Jeanine i Diane, kao terapiju za bolne menstruacije i akne. Interesuje me Vase misljenje o Jeanine tabletama, kao i da li bih u razmatranje trebala da uzmem i Yasmin za resavanje gorenavedenih problema? Unapred hvala!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Najčešće se spominju jer u Hrvatskoj imamo svega nekoliko registriranih kontraceptiva. Jeanine nemamo pa se ni ne spominje. Svejedno je koji ćete od ta tri preparata izabrati, sve će vam rješiti problem.

ivyyy

Veliko hvala!