Kontracepcija

dvije tablete odjednom

Postovana doktorice,

sada sam tek vidjela da sam propustila popiti tabletu koju sam trebala popiti sinoc.
odmah sam popila i onu od sinoc i ovu za veceras.

Mozda kasno pitam... jel' to ok???

p.s
sodnosne brinem se po pitanju kontracepcije, jer nisam niti u skorije vrijeme imati sexualne odnose. Cisto da ne bude nekih komplikacija zbog dvije tablete odjednom.

Unaprijed zahvalna,
Milla

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Neće biti komplikacija, ne brinite - to što ste napravili je standarni način ispravljanja greške propuštene tablete.