Kontracepcija

Jeli moguća trudnoća?

Sinus-01

Poštovani pila sam kontracepcijske tablete (diane-35, godinu i 3 mjeseca), zadnji odnos sa dečkom imala sam 12.12.2020.godine i zadnja tablete bila je 13.12.2020. godine, od tada ne koristim tablete. Dobila sam nakon toga redovnu menstruaciju 17.12.2020. godine. Sada imam veliku bol sa desne strane od pupka na niže ( ne znam dali su jajnici u pitanju ili ipak trudnoća), strah me je da na zadnjem odnosu nešto od ejakuliranja ostalo u meni, jeli moguća trudnoća nakon toliko vremena?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, trudnoća nije moguća. To je potvrđeno i menstruacijom koja je nastupila nakon odnosa.