Kontracepcija

Kasni menstruacija

zanimljivosti14

Dobar dan molila bih vas za pomoc,slucajno sam obrisala spolni organ deckovom majicom po kojoj je bilo sperme jer je decko ujutro svrsio u nju a ja nisam znala za to,odmah nakon toga sam obavila nuzdu i obrisala se normalno,za tjedan dana sam dobila redovno menstruaciju,spolne odnose redovito imamo s kondomom i svaki put ga napusemo da nije puknuo.Ovaj mjesec mi menstruacija kasni 6 dana,da li je moguce da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne.

TeodoraR

Zdravo ciklus mi stalno traje 28 dana, uvijek je tačan nikad mi menstruacija nije kasnila
Trebala sam dobiti 05.04. I nisam a nisam ni osjecala nikakve bolove
07.04 mi se odjednom pojavila mala kolicina smedje sukrvice i tamno crvene ali samo kada idem mokriti ali bez ikakvih bolova, tako i 08. I 09.
10.04 sam imala velike bolove i mučninu i krvarenje je bilo tako i danas ali bez boli
Kada dobijem menstruaciju uvijek me samo prvi dan boli
Odjednom je sad drugacije zašto je to tako

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, krvarenja ne moraju uvijek biti istog intenziteta i duljine trajanja.