Kontracepcija

Kasnjenje

Staffy

Postovani,
Molim Vas savjet za moj problem.
Inace imam ne redovne cikluse 28-38 dana cca.
Dobila sam menstruaciju 2.12 nakon toga tek 19.1 (u meduvremenu su 2 testa negativna).
Ovaj mjesec sam imala spolne odnose bez zastite (alergija na kondome) te mi menstruacija opet kasni. Prekinuti snosaj, 100% tvrdim da ejakulat nije dosao do maternice niti blizu.
Dakle zadnja je bila 19.1 jos uvijek nisam dobila (55 dana), test na trudnocu radila sam 4.3 i bio je negativan.
Moze li test biti lazno negativan?
Uzsve navedeno faktor je i stres. Simptome pms-a imam (iscjedak, pristici, nervoza, nadutost)
Do gin trenutno ne mogu zbog samlizolacije a savjet mi ne zeli dati telefonski.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, kod Vas se očito radi o hormonskoj neravnoteži. Savjetujem da uradite analizu hormona čim budete mogli.