Kontracepcija

kombinacija zaštite!

ivana

Poštovani,

Dosta sam čitala o metodama kontracepcije, no ipak imam možda malo glupo pitanje,pijem tablete cilest već godinu i pol bez pauza, i zanima me koliko je siguran spolni odnos ako se koriste i tablete i kondom? Da li postoji mogućnost da u takvom slućaju cura zatrudni?

Lijep pozdrav!

doc. dr. sc. Branko Radaković

Ukoliko redovito uzimate Cilest, ne uzimate neku drugu farmakološku terapiju ili nemate neku bolest koja bi mogla utjecati na razinu hormona u Vašem serumu, kondom neće bitno povisiti kontracepcijsku sigurnost.