Kontracepcija

Kondom pukao

zenoid

Zdravo! 26og dana ciklusa imala sam odnos i kondom je pukao. Osam sati poslije sam popila tabletu ellaone. Posljednja mjesecnica mi je bila 26.12. i trajala dok 30.12. Jucer tj. 25og sam trebala dobiti i nisam. Nemam nekih narociti promjena na tijelu niti krvarenja. Postoji li razlog za brigu? Kada bi trebala dobiti ponovo?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana i nije bilo potrebe za tabletom. Tableta je poremetila/odgodila menstruaciju. Menstruacija bi trebala nastupiti unutar idućih tjedan dana.

zenoid

Hvala Vam.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.