Kontracepcija

kontracepcija

zeky

Poštivani zadnju mjesecnicu sam imala 05.07 dana 14 .07 sam imala nezašticen odnos 17.07 sam popila tebletu ellaone danas je 7 dana da mi kasni menstruacija postoji li mogucnost trudnoce? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, učinkovitost ellaone tablete nije 100%. Uradite test na trudnoću.

nady97

Poštovani,
Danas u 21h su mi počeli bolovi i grčevi u želucu ali nisam popila nikakve tablete.Inače nemam takvih problema.U 22h sam popila 6.tabletu Diane pa me zanima da li ta bol u želucu može smanjiti zaštitu Diane?

Unaprijed hvala!
Lijep pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bol u želucu ne može smanjiti zaštitu.