Kontracepcija

petra001

Lijep pozdrav.
Pijem Qlaira teblete vec 4godine,jer imam policisticne jajnike i neredovite mjesečnice.
Imala sam smrtni slučaj pa sam na put otisla bez tableta te nisam tablete pila tri dana(20.,21.,22.6.)Prokrvarila sam te dane i kad sam doma dosla 23.6.popila sam tabletu..Ove tablete sto nisam pila sam bacila i popila sam tabletu za nedjelju ali ne u to vrijeme kad sam inace pila nego kasnije.U utorak sam trebala dobiti na drugoj crvenoj tableti ali nisam dobila..imam bolove kao da cu dobiti ali evo od utorka nisam dobila.Da li je u biti to krvarenje kad nisam pila tablete bila menga pa sad necu dobiti??Jedino ne kuzim te bolove kao da cu svaki cas dobiti mengu i pojacanu zelju za jelom kao da sam u pms-u??

Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, zbog propuštenih tableta dobili ste menstruaciju. Savjetujem da krenete s uzimanjem ispočetka.