Kontracepcija

kontracepcija

melani

Imam 19 godina. Unatrag 2 godine imam spolne odnose sa istim dečkom i jedina zaštita bila nam je kondom.
Razlog tome je što ja još uvijek nisam bila kod ginekologa i bojim se pregleda. Koje još metode kontracepcija mogu
koristiti. Htjela bi napomenuti da imam migrenu, ne jaku. Hvala.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ne možete koristiti ništa bez da vas ginekolog pregleda. Nemate se zašto bojati pregleda, obećajem da to ne boli, samo je malo neugodno.