Kontracepcija

Kontracepcija Belara

maria112

Poštovani,
Počela sam s korištenjem Belare prije 3 mj,sada sam na trećoj kutiji. Prvi mjesec sam cijeli imala točkasto krvarenje, dok ostala dva svoju staru menstruaciju i menstruaciju pod pauzom od 7 dana. Ni jednom nisam propustila tabletu i uvijek uzimam na vrijeme. Zanima me da li je to normalno, jel li to ukazuje da tablete nisu učinkovite i neki savjet da se to unormali?
Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to je uobičajeno probojno krvarenje u početku uzimanja tableta. Ne smanjuje zaštitu.