Kontracepcija

Zoely kontracepcija

zabrinuta55555

Poštovani, bila sam prehlađena u 12 mjesecu i od tada stalno imam potrebu za mokrenjem. Svakih pola sata do 45 minuta moram do wc-a. U urinu mi nije nađena nikakva bakterija, da li to može biti posljedica kontracepcije koju pijem već godinu dana? Inače sam spolno aktivna ali uvijek koristim dodatnu zaštitu.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, provjerite vrijednosti šećera u krvi. Učestalo mokrenje nije povezano s tabletama.

Elena1997

Poštovani,
2 godine sam pila Zoely tablete te prije par mjeseci prešla na Yaz. Zoely mi bolje odgovaraju te se sljedeći tjedan vraćam na njih. Zanima me je li potrebna dodatna zaštita u vrijeme prijelaza s Yaz-a na Zoely tablete.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, dodatna zaštita nije potrebna.