Kontracepcija

kontracepcija i krvarenje

ana

poštovani,
već 2 godine pijem diane 35 . sve uredno, nalazi, menstruacija itd. no danas, kada sam trebala dobiti menstruaciju, pojavilo mi se neobican iscjedak, tamne , gotovo crne boje?! sto to znači? jel to menstrualno krvarenje ili nešto drugo?
napominjem da sam ovaj mjesec pila antibiotike, koji su mi smanjili zastitu, te sam koristila kondome kao dodatnu, tako da mislim da je vrlo mala mogucnost trudnoće, no je li ipak moguće?
hvala

doc. dr. sc. Branko Radaković

Obzirom na "neobičnu" menstruaciju učinite test na trudnoću, da isključite trudnoću. No, smatram da je razumno obratiti se svom ginekologu radi pregleda i konzultacija.