Kontracepcija

Kontracepcija za 13-godišnjakinju

Sanja

Imam 13 godina i zanima me koja bi vrsta kontracepcije bila za mene najprikladnija, napominjem da sam malo bucmasta te da ne bih htjela nabaciti još koji neželjeni kg.

Pozdrav,

Sanja

doc. dr. sc. Branko Radaković

Prije svega čini mi se da si i za "moderne" kriterije još premlada za odnose. Možda bi bilo pametno da odeš u ambulantu za planiranje obitelji na jedan razgovor. Uvjeren sam da češ dobiti korisnie savjete!