Kontracepcija

Kriva pilula

Ja12

Poštovani, danas (28.11) sam popila pilulu za sutra umjesto cetvrtka sam popila petak.
Kako se dalje ponasati, da sad sutra (29.11) popijem za cetvrtak tu koju sam preskocila?Da napomenem to mi je 19. tableta u blisteru. Dali moze doci do kakvih problema sa zastitom?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, sutra popijte pilulu koju ste preskočili i nastavite s uobičajenim uzimanjem. Ništa se ne može desiti.