Kontracepcija

krvarenje

perimarija3

pozdrav!koristim yasmin vec godinu i pol dana.Nisam imala nikakvih problema da sada.Imam jos dvije pilule do kraja kutije,ali se pojavljuje sitno krvarenje od jucer.Znam da se to dogadja na pocetku uzimanja pilula,meni se dasada nije dogadjalo.Dali da popijem te dvije pilule do kraja ili da ih prestanem piti?hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Naravno da popijete do kraja, to je samo spotting, nuspojava, vjerojatno radi stresa.

Anica12345

Postovani posljednja menstruacija mi je bila 6.12.2018.,a 19.12 sam imala odnos sa deckom sa zastitom i nije bilo nikakvih problema,medjutim sutradan mi se pojavila krv na vesu i lici na krv kao prvi dani menstrualnog ciklusa pa ne znam da li je moguce da sam vec drugi put u mjesecu dobila ili je u pitanju periovulacijsko krvarenje ili nesto trece?hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenim datumima najvjerojatnije se radi o ovulacijskom krvarenju.

Anica12345

Menstruaciia mi je trajala nekih 5 do 6 dana znaci do 11.12 jutros nije bilo krvi ali mi se javlja bol u donjem dijelu trbuha i i ko malo neprimijetne krvi na ubrusu kao da stavite kap krvi u vodu ovo mi se nije do sada desavalo pa sam podstresom.Hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenim datumima u pitanju je ovulacijsko krvarenje. Nema razloga za brigu.