Kontracepcija

Krvarenje na logest pilulama.

majchy1991

Pijem Logest pilule više od 6 mjeseci i sve je do sada bilo u redu. Prije 3 dana (na 10. piluli) počela sam lagano krvariti. kao da sam dobila menstruaciju. Inaće sam svih 10 pilula pila uredno, svaki dan u 18h, jedino sam dan prije krvarenja zakasnila 2 sata. Taj dan imala sam i migrenu pa sam popila pola Ketonala. Zanima me jel moguće da je ovo od stresa? Dobila sam posao i preselila u novi grad...Krvarenje još traje. Prestane na koji sat pa opet? (manje nego kada imam menstruaciju).. hvala vam puno na pomoći užasno sam zabrinuta. Ne mogu otići kod ginekologa jer sam iz Zg, a moj ginekolog je u dugom selu pa ne mogu zbog posla...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne brinite. Radi se o spottingu, uzrokovanim uzimanjem niskodozažnih pilula.
Nastavite s uzimanjem prema propisanoj shemi.