Kontracepcija

Lindynette 30 i zaustavljanje disfunkcionalnog krvarenja

alterego2

Poštovani,
javljam se jer s mojim ginekologom teško mogu uspostaviti komunikaciju. Javilo mi se krvarenje 18 DC prvi puta ikad te mi je rečeno da se javim ponovno ukoliko ne stane nakon 10 dana. Krvarenje ne staje pa odlazim na pregled i UZV gdje doktor promrmlja nešto ugrušak i kao ko to vidi. Dobivam Th: lindynette 30 3x1 u tri dana, 2x1 u tri dana i 1x1 do kraja kutije. Bojim se kontraceptivi bez kontrole KKS jer mi majka boluje od tromboze, pogotovo u ovoj količini. Zanima me vaše mišljenje. Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, dobili ste terapiju u svrhu zaustavljanja disfunkcionalnog krvarenja. Budući da se radi o kratkotrajnoj terapiji nema razloga za brigu.