Kontracepcija

losioni za intimnu njegu

Nika

Da li spolno aktivne zene trebaju koristit losione za intimnu njegu (kao što su Dercome Femme, Sebamed i slični)? Ako da da li možete preporučit neke. Hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ne postoje neke objektivne prednosti tih losiona prema običnim sapunima. Dakle, ne, ne trebaju ih koristiti. I molim da drugi put pitanje koje nije s područja kontracepcije postavite na odgovarajućem forumu.