Kontracepcija

Melatonin i logest

Maree955

Postovani,

Pijem logest vec 4 ipo godine. U poslednje vreme bas imam problema sa spavanjem, ne mogu zaspati i budim se nocu cesto. Savetovali su mi kapsule melatonina par dana, ali nisu znali reci da li utice na dejstvo pilula.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, melatonin nema utjecaja na kontraceptive.

Maree955

Hvala Vam punoo

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.

Ivona2403

Poštovani, utjece li etericno ulje čajevca, primjena samo na licu na učinkovitost Logesta poput gospine trave, hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to ni na koji način nema utjecaja na kontraceptive.