Kontracepcija

Migrena od Triquilara?

ivana

poštovani, pocela sam piti Triquilar i deseti dan osjetila poremecaj vida( prozirne tocke ispred ociju i smanjeno vidno polje), nakon cega je uslijedila glavobolja i mucnina. Sutradan se situacija ponovila s jos gorim smetnjama vida koje traju oko pola sata. Sve mi to izgleda kao migrena, međutim, čudno mi je da ju imam dva dana za redom. Molim Vas, koliko je moguce da se radi o bilo kakvom poremecaju zbog pilula, tromboza ili slično, pošto spadam u kategoriju mladih osoba, imam 22. godine? da li da odmah prestanem sa uzimanjem Triquilara? hvala.

doc. dr. sc. Branko Radaković

Prestanite uzimati Triqilar. Potrebna je obrada na koju će Vas uputiti Vaša liječnica.