Kontracepcija

Mirena

Sabinica

Vec 4mj imam mirenu i imam po 10-11 dana krvarenje mozda cak i vise neznam jel to uopste normalno koliko sam citala od mirene bi se trebala smanjiti vremenski i kolicinski jel moguce da se jos prilagodjavam na nju i da prije mirene imala obicnu bakrenu sve ok bilo samo dugotrajna obilna krvarenja

Sabinica

Vec 4mj imam mirenu i dugotrajna krvarenja preko 10dana i cak vise ali ne obilna neznam dali je to normalno i dal se.jos privikavam na nju koliko sam citala treba da se krvarenje smanji vremenski i kolicinski zadnji dana i uzasno jake glavobolje prije mirene bila obicna.bakrena 3god sve bilo ok samo obilna dugotrajna krvarenja pomozite sta da radim

Ivo Balenović, dr. med.

Javite se liječniku radi dogovora o daljnjim koracima. Reguliranje krvarenja dodavanjem oralnih kontraceptiva kroz neko vrijeme ili zamjena spirale.