Kontracepcija

Moguca trudnoca?

Nela5900

Dobar dan, imam pitanje. Decko i ja smo imali spolne odnose prije 3 tjedna. Nije ejakuirao u mene nego po njoj (ispicavam se sto sam toliko izravna) zanima me da li je moguce da se nesto kao "iscijedilo, iscurilo) u nju pa da sam na taj nacin ostala trudna iako sam se odma ustala i isla brisat. S tim da mi je bio prvi dan mjesecnice.
Pitam jer vec danima imam neke lagane mucnine. A mestruaciju bi trebala sad negdje dobiti. Cijeli ciklus mi se poremetio jer sam u drugom mjesecu imala 2. put menst. a u 3 mjesecu sam dobila 10.3.
Da li da budem zabrinuta radi tog? Dal je moguca trudnoca na taj neki nacin?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako je odnos bio na prvi dan mjesečnice, ne postoji mogućnost trudnoće. To su neplodni dani.