Kontracepcija

Molim pomoć! - krvarenje nakon pobačaja

ivana78

Naime, prije 3 tj. sam napravila abortus. Rekli su da je normalno da krvarim 14 dana. Krvarila sam svih 14 dana. Na početku jače, kasnije sve slabije i slabije. Sada 5 dana nisam krvarila i danas sam opet počela krvariti. Za 2 dana trebam ići na kontrolu kod ginekologa. Trebam li se brinuti? Recite mi da li ima veze možda sa živciranjem?Krvarila sam i tokom trudnoće!

Puno hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ginekolog će vam na kontroli reći da li je sve u redu, a dotada nemojte brinuti.