Kontracepcija

logest- day after??

da li logest moze posluziti kao day after i kada ga treba uzeti (u kojem periodu nakon spolnog odnosa?)??? i koliko je to pouzdano? molim brzi odgovor na kojem Vam unaprijed zahvaljujem!! happy

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Molim pročitajte odgovor ispod vašega.

ispricavam se, tek kasnije sam vidjela da je bilo ve identicno pitanje.. jucer navecer (cca 24h nakon odnosa) sam popila 5 logesta i sve je bilo u redu do ujutro kad mi je bilo uzasno mucno i do sada sam povracala vec nekoliko puta (samu kiselinu) tako da nisam popila i ostalih 5 jer me bilo strah ponovne reakcije organizma.. da li je tih 5 ista djelovalo ili bez ovih drugih 5 nakon 12 sati nema nikakvog ucinka? inace odnos je bio 12 dan ciklusa..

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Nitko nije rekao da je hitna kontracepcija bezazlena. Trebali ste popiti i drugih 5, inače nemaju nikakvog učinka. Sad nemojte, kasno je i samo ćete još više zakomplicirati stvari. Čekajte krvarenje, ukoliko ne dođe napravite test na trudnoću.

znam da sam trebala, ali jednostavno mi je bilo prelose i od prvih 5 pa nisam.. u slucaju trudnoce da li te tablete koje sam popila mogu ostaviti nekakvog traga??

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

O tom potom, ne brzajmo.

ne znam da li smo se dobro shvatili, mislila sam da li mogu ostaviti traga (na dijete) u slucaju da sam trudna?

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Da, dobro smo se shvatili. Ne vidim nikakvog smisla u objašnjavanju "šta bi bilo kad bi bilo".