Kontracepcija

nastavak

mići

dobila sam jutros menstruaciju pa bi vas molila ako mi možete dati savjet dali da odem kod ginekologa i vidim zbog čega je kasnila ili mi je mogla kasniti zbog stresa pošto sam sad u gužvi zbog ispita menstruacija mi inače dolazi redovno dva dana gore ili dolje. Hvala vam na brzom odgovoru jučer, mnogo ste mi pomogli. Pozdrav

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ginekolog vam najvjerojatnije neće moći reći zašto vam je kasnila menstraucija, a vidite da i sami pretpostavljate odgovor. Ne brinite zbog toga, u vašem ginekološkom životu još će vam se svašta nepredviđeno desiti - jednostavno ne može uvijek sve biti savršeno.