Kontracepcija

odnos

sale

imam 17 godina i vec neko vrijeme savam sa svojom curom. no uvijek imam problem preranog svrsavanja. jednostavno ne mogu izdrzati. sta mi je ciniti?

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Nažalost ne mogu vam pomoći, ovo nije problem za ginekologa. Predlažem da se javite nadležnom liječniku.

Cybermed Info

Poštovani Sale,

O problemu koji Vas muči moći ćete uskoro saznati više na zdravstvenom portalu Psihonet (www.psihonet.com), a u međuvremenu možete isti upit postaviti na forum psihijatrija.

Srdačan pozdrav,

Cybermed Info