Kontracepcija

Odnos bez zastite

Anoniman99

Lijep pozdrav. Imao sam sa djevojkom odnos bez zastite koji je trajao svega par sekundi najvise 30 sekundi do minutu. Nisam zelio vise i da tako kazem izvukao sam polni organ iz nje od straha za ejakulacijom, a pri tome sam i osjetio uzbudjenost da tako kazem u polnom organu. Izvukao sam ga i nakon par sekundi oko 10 - 15 on je sam ejakulirao izvan nje meni u ruku. Moje pitanje je da li je moglo doci do trudnoce? Menstruaciji je imala oko 26.8, a obicno tako krajem mjeseca dobija. Hvala unaprijed

Maki555

Poštovani, imala sam nezaštićen odnos sa dečkom za vreme menstruacije pre 3 meseca, na taj sam počela da pijem kontraceptivne pilula, u zadnje vreme grudi su mi nalgo porasle i osećam bol u njima i nadutost u stomaku. Da li je moguće da sam trudna? Hvala Vam unapred.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani Anoniman, na opisani način ne postoji mogućnost trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Maki555, prema svemu što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće.

Maki555

Poštovani, dodala bih da sam u tom periodu od zadnja 3 meseca redovno imala ciklus.

Ivo Balenović, dr. med.

Trudnoću možete isključiti.

Anoniman99

Hvala Vam puno doktore. Samo bih ispravio se zadnja menstruacija je nila 26.10, a ne 26.8 pogrijesio sam prilikom pisanja. A taj odnos nam je se desio prosle sedmice

Anoniman99

I dodao bih jos samo. Da sam poslije toga polni organ i ruke dobro oprao sa vodom i tecnoscu i obrisao peskirom i onda sam nastavio samo prstima da ju zadovoljavam

Ivo Balenović, dr. med.

Trudnoću možete isključiti.