Kontracepcija

opet menstruacija

tea21

Poštovanje,
Evo opet Vam se javljam u vezi sa prestankom uzimanja pilula Diane35. Naime, poslušala sam Vaš savjet i pričekala sa uzimanjem Dabroston tableta zbog kašnjenja menstruacije koju sam napokon 20.5. ,nakon dvotjednog kašnjenja, dobila.Menstruacija mi je trajala 5 dana i to je sve prošlo u redu, no evo danas( 6.6.)sam opet dobila menstruaciju pa me zanima zbog čega se to sada događa i što mi je dalje činiti? Prije uzimanja pilula menstruacije su mi bile redovite.
Puno hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Nikad dobro, ha? Vjerujem da vam se samo tijelo prilagođava, moguće sad imate ovulacijsko krvarenje. Možete otići kod ginekologa i provjeriti, ali mislim da je sve što je potrebno malo strpljenja dok se stvari normaliziraju.