Kontracepcija

PAUZA?

marijana

Pijem Triquilar već 4 godine (imam 22 godine) bez prestanka. Zanima me da li je potrebno napraviti pauzu s obzirom da je dugo uzimam, iako nemam nikakvih problema i dobro je podnosim. Ako je potrebna pauza koliko bi trebala trajati?

doc. dr. sc. Branko Radaković

Nije potrebna pauza uz redovite kontrole koje Vi sigurno obavljate kod Vašeg ginekologa.