Kontracepcija

Pilula ili ne

hrcka

Cjenjena doktorice, molila bih vas da mi odgovorite na moj upit sto se tiče uzimanja pilule u svrhu kontraccepcije, a ujedno i ustaljenja ciklusa. 16 mi je godina i iako dobro pazim na zaštitu željela bih se sigurno osigurati od neželjene trudnoće, a koliko sam se raspitivala pilula je najsigurnija. Molim vas da me savjetujete. Unaprjed hvala!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Za vas nema boljeg rješenja od oralne kontracepcije, i toplo je savjetujem.

hrcka

Zahvljujem vam na savjetovanju. Potrudit ću se što prije otići kod svoje ginekologinje i nabaviti prikladne pilule.