Kontracepcija

pitanje

mala_

prije mjesec dana sam prvi put spavala sa dečkom i normalno krvarila sam ali malo,ali i nakon drugog i trečeg spolnog odnosa ja sam krvarila i što me zabvrinjava još i nakon 2 dana od zadnjeg spolnog odnosa na donjem rublju mi ostaju krvavi tragovi..jel to normalno?hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Da, zvuči normalno, i brzo će proći. Kod odnosa se kida himen, i ukoliko se ne potrga cijeli, u slijedećim odnosima nakon prvog može još malo pucati. Nadam se, obzirom me to ne pitate, da kontracepciju koristite, jer ovo je forum za kontracepciju.