Kontracepcija

Pilula za dan POSLIJE - HITNO

Spnn

Postovanje
Djevojka i ja smo imali odnos 30.08 gdje je doslo do pucanja zastite sto smo mi tek shvatili kada se sve zavrsilo..
Malo smo se uspanicarili jer se nikad nista slicno nije desilo ni meni ni njoj..
Jutros u 9 sam otisao kupio joj EllaOne tabletu ona ju je popila oko pola 10..
Interesuje me sada kako da znamo da je tableta djelovala da li ce biti potrebno kupovati test za trudnocu
Inace djevojka je malokrvna pa ima problema sa menstruacijom stalno joj kasni po vise dana...
Svaka pomoc bi mi dobro dosla
Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, nema načina da se odmah dozna da li je tableta djelovala. Pričekajte menstruaciju, pa ukoliko bi kasnila, neka uradi test.