Kontracepcija

Pilule

Anulica1

Koristim kontracepcijske pilule vec 3 godine, uredno ih pijem. Za vrijeme korištenja pilula ovaj mjesec imala sam dva puta odnos, jednom sa i jednom bez zaštite ( uvijek ga dosta prije izvadi van). Iako po kalendaru 28 dana od prosle mjesecnice mi treba biti danas, ja sam zadnju tabletu popila u ponedjeljak( slijedi 7 dana kad bi trebala dobit mjesecnicu). Postoji li mogućnost trudnoće?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana dokle god redovito uzimate kontracepcijske tablete ne postoji mogućnost trudnoće, bez obzira na vrijeme odnosa.